Forskjell mellom versjoner av «Liste over digitaliserte bygdebøker – Østfold»

Fra Slektshistoriewiki
Hopp til: navigasjon, søk
(Rødenes: Basmo festning)
(Råde: Eløya, Kollen & Sletter)
Linje 463: Linje 463:
  
 
=== Råde ===
 
=== Råde ===
 +
* [http://urn.nb.no/URN:NBN:no-nb_digibok_2009072800007 Eløya, Kollen & Sletter]
 
* [http://urn.nb.no/URN:NBN:no-nb_digibok_2016060948012 Gårder og slekter i Råde : oberst Hans Bassøes opptegnelser]
 
* [http://urn.nb.no/URN:NBN:no-nb_digibok_2016060948012 Gårder og slekter i Råde : oberst Hans Bassøes opptegnelser]
 
* [http://urn.nb.no/URN:NBN:no-nb_digibok_2007081401010 Rygge og Råde i krigsåra 1940-1945 : de militære hjemmestyrkenes aktivitet og motstand]
 
* [http://urn.nb.no/URN:NBN:no-nb_digibok_2007081401010 Rygge og Råde i krigsåra 1940-1945 : de militære hjemmestyrkenes aktivitet og motstand]
 +
* [ ]
 
* [http://urn.nb.no/URN:NBN:no-nb_digibok_2008102200046 Råde arbeiderpartis historie. D. 1 : "Fra Arbeiderforening til Arbeiderparti"]
 
* [http://urn.nb.no/URN:NBN:no-nb_digibok_2008102200046 Råde arbeiderpartis historie. D. 1 : "Fra Arbeiderforening til Arbeiderparti"]
 
* [http://urn.nb.no/URN:NBN:no-nb_digibok_2013090227017 Råde bibliotek 150 år : jubileumsberetning 1992]
 
* [http://urn.nb.no/URN:NBN:no-nb_digibok_2013090227017 Råde bibliotek 150 år : jubileumsberetning 1992]
 +
* [ ]
 
* [http://urn.nb.no/URN:NBN:no-nb_digibok_2010121706054 Tomb : frå Simon Kåreson til Tomb jordbruksskole]
 
* [http://urn.nb.no/URN:NBN:no-nb_digibok_2010121706054 Tomb : frå Simon Kåreson til Tomb jordbruksskole]
 
* [http://urn.nb.no/URN:NBN:no-nb_digibok_2014061308102 Tomb jordbruksskole 1939-1964 : jubileumsskrift]
 
* [http://urn.nb.no/URN:NBN:no-nb_digibok_2014061308102 Tomb jordbruksskole 1939-1964 : jubileumsskrift]

Revisjonen fra 11. apr. 2017 kl. 18:50

Dette er en liste over digitaliserte bøker for Østfold fylke.

Norge

Fylket

Norske gardsbruk

Byhistorie

Fredrikstad

Halden

Moss

Sarpsborg

Bygdehistorie

Aremark

Askim

Berg

Borge

Eidsberg

Glemmen

Hobøl

Hvaler

Idd

Kråkerøy

Marker

Mysen

Onsøy

Rakkestad

Rolvsøy

Rygge

Rødenes

Rømskog

Råde

Skiptvet

Skjeberg

Spydeberg

Trøgstad

Tune

Varteig

Våler

Ømark